Stojaki na hamak

Stojaki hamakowe przyjdą z pomocą jeśli nie posiadasz w ogrodzie drzew lub innych elementów, na których można zawiesić hamak. Wykonane z drewna lub stali, są bardzo wytrzymałe i stabilne. Za ich pomocą można w łatwy sposób zmienić miejsce wypoczynku, schować się przed deszczem lub podążać za słońcem.

Stojaki na hamak Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • Solidny i odporny na zmienne warunki atmosferyczne stojak na hamak Canoa wykonany z FSC®-certyfikowanego drewna. Idealny dla jednoosobowych hamaków marki LA SIESTA. Opatentowany system QuickExtend umożliwia dowolne regulowanie napięcia powierzchni hamaku, co zajmuje tylko kilka sekund.

  1 149,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Solidny i odporny na zmienne warunki atmosferyczne stojak pod hamak Canoa wykonany z FSC®-certyfikowanego drewna. Idealny dla dwuosobowych hamaków marki LA SIESTA. Opatentowany system QuickExtend umożliwia dowolne regulowanie napięcia powierzchni hamaku, co zajmuje tylko kilka sekund.

  1 599,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Solidny i odporny na zmienne warunki atmosferyczne stojak hamakowy Canoa wykonany z FSC®-certyfikowanego drewna. Idealny dla hamaków rodzinnych lub Kingsize marki LA SIESTA. Opatentowany system QuickExtend umożliwia dowolne regulowanie napięcia powierzchni hamaku, co zajmuje tylko kilka sekund.

  1 789,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Solidny i odporny na zmienne warunki atmosferyczne stojak na hamak Canoa White wykonany z FSC®-certyfikowanego drewna w kolorze białym. Idealny dla hamaków rodzinnych lub Kingsize marki LA SIESTA. Opatentowany system QuickExtend umożliwia dowolne regulowanie napięcia powierzchni hamaku, co zajmuje tylko kilka sekund.

  2 199,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Stojak na hamak jednoosobowy Nautico Cool Grey. Idealnie sprawdzi się w ogrodzie, w którym nie ma możliwości zawieszenia hamaka pomiędzy drzewami. Technologia PlugTube umożliwia łatwy montaż stojaka, bez śrubek i narzędzi. Wkładanie drążków jeden w drugi trwa tylko kilka sekund co sprawia, że stojak ten może być złożony dosłownie w mgnieniu oka.

  649,00 zł
  Dostępny
 • Stojak na hamak dwuosobowy Nautico Cool Grey. Idealnie sprawdzi się w ogrodzie, w którym nie ma możliwości zawieszenia hamaka pomiędzy drzewami. Technologia PlugTube umożliwia łatwy montaż stojaka, bez śrubek i narzędzi. Wkładanie drążków jeden w drugi trwa tylko kilka sekund co sprawia, że stojak ten może być złożony dosłownie w mgnieniu oka.

  749,00 zł
  Dostępny
 • Stojak na duży hamak rodzinny Nautico Cool Grey. Idealnie sprawdzi się w ogrodzie, w którym nie ma możliwości zawieszenia hamaka pomiędzy drzewami. Technologia PlugTube umożliwia łatwy montaż stojaka, bez śrubek i narzędzi. Wkładanie drążków jeden w drugi trwa tylko kilka sekund co sprawia, że stojak ten może być złożony dosłownie w mgnieniu oka.

  849,00 zł
  Dostępny
 • Uniwersalny stojak pod hamak wykonany z malowanej proszkowo stali. Teleskopowe ramiona umożliwiają regulację wysokości lub odległości punktów mocowania, co pozwala na zawieszenia dowolnej wielkości hamaka. Stojak posiada kółka ułatwiające przemieszczanie go z miejsca na miejsce.

  819,00 zł
  Dostępny
 • Drewniany stojak na hamak ogrodowy Stojak hamakowy wykonany z drewna świerkowego, składa się z sześciu idealnych łuków uzyskanych metodą gięcia i klejenia warstwowego. Impregnacja zanurzeniowa zabezpiecza drewno przed niekorzystnym wpływem warunków pogodowych i czynników zewnętrznych, dzięki tej metodzie pozostaje widoczna struktura drewna. Stelaż jest...

  1 099,00 zł
  Dostępny
 • Stojak na hamak ogrodowy z drewna Uniwersalny stojak na hamak wykonany z impregnowanego drewna świerkowego, okucia i łańcuchy ze stali nierdzewnej. Stojak ten jest dedykowany do zawieszenia hamaków jednoosobowych i dwuosobowych o długości całkowitej od 290cm do 340cm i nie przekraczających 150kg dopuszczalnego obciążenia. Jest zgrabny i zarazem bardzo...

  849,00 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów