Katalog

Producent

Nowe produkty

Promocje

Stojaki na hamak

Stojaki hamakowe przyjdą z pomocą jeśli nie posiadasz w ogrodzie drzew lub innych elementów, na których można zawiesić hamak. Wykonane z drewna lub stali, są bardzo wytrzymałe i stabilne. Za ich pomocą można w łatwy sposób zmienić miejsce wypoczynku, schować się przed deszczem lub podążać za słońcem.

Stojaki na hamak Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Solidny i odporny na zmienne warunki atmosferyczne stojak na hamak Canoa wykonany z FSC®-certyfikowanego drewna. Idealny dla jednoosobowych hamaków marki LA SIESTA. Opatentowany system QuickExtend umożliwia dowolne regulowanie napięcia powierzchni hamaku, co zajmuje tylko kilka sekund.

  1 089,00 zł
  Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych
 • Solidny i odporny na zmienne warunki atmosferyczne stojak pod hamak Canoa wykonany z FSC®-certyfikowanego drewna. Idealny dla dwuosobowych hamaków marki LA SIESTA. Opatentowany system QuickExtend umożliwia dowolne regulowanie napięcia powierzchni hamaku, co zajmuje tylko kilka sekund.

  1 339,00 zł
  Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych
 • Solidny i odporny na zmienne warunki atmosferyczne stojak hamakowy Canoa wykonany z FSC®-certyfikowanego drewna. Idealny dla hamaków rodzinnych lub Kingsize marki LA SIESTA. Opatentowany system QuickExtend umożliwia dowolne regulowanie napięcia powierzchni hamaku, co zajmuje tylko kilka sekund.

  1 679,00 zł
  Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych
 • Solidny i odporny na zmienne warunki atmosferyczne stojak na hamak Canoa White wykonany z FSC®-certyfikowanego drewna w kolorze białym. Idealny dla hamaków rodzinnych lub Kingsize marki LA SIESTA. Opatentowany system QuickExtend umożliwia dowolne regulowanie napięcia powierzchni hamaku, co zajmuje tylko kilka sekund.

  1 709,00 zł 1 759,00 zł
  Obniżka!
  Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych
 • Stojak na hamak jednoosobowy Nautico Cool Grey. Idealnie sprawdzi się w ogrodzie, w którym nie ma możliwości zawieszenia hamaka pomiędzy drzewami. Technologia PlugTube umożliwia łatwy montaż stojaka, bez śrubek i narzędzi. Wkładanie drążków jeden w drugi trwa tylko kilka sekund co sprawia, że stojak ten może być złożony dosłownie w mgnieniu oka.

  549,00 zł
  Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych
 • Stojak na hamak dwuosobowy Nautico Cool Grey. Idealnie sprawdzi się w ogrodzie, w którym nie ma możliwości zawieszenia hamaka pomiędzy drzewami. Technologia PlugTube umożliwia łatwy montaż stojaka, bez śrubek i narzędzi. Wkładanie drążków jeden w drugi trwa tylko kilka sekund co sprawia, że stojak ten może być złożony dosłownie w mgnieniu oka.

  629,00 zł
  Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych
 • Stojak na duży hamak rodzinny Nautico Cool Grey. Idealnie sprawdzi się w ogrodzie, w którym nie ma możliwości zawieszenia hamaka pomiędzy drzewami. Technologia PlugTube umożliwia łatwy montaż stojaka, bez śrubek i narzędzi. Wkładanie drążków jeden w drugi trwa tylko kilka sekund co sprawia, że stojak ten może być złożony dosłownie w mgnieniu oka.

  709,00 zł
  Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych
 • Uniwersalny stojak pod hamak wykonany z malowanej proszkowo stali. Teleskopowe ramiona umożliwiają regulację wysokości lub odległości punktów mocowania, co pozwala na zawieszenia dowolnej wielkości hamaka. Stojak posiada kółka ułatwiające przemieszczanie go z miejsca na miejsce.

  709,00 zł
  Wysyłka od 2 do 4 dni roboczych
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów