Montaż foteli hamakowych

Atestowane akcesoria montażowe do zawieszenia wiszących foteli hamakowych. Sprawdzą się podczas montażu w pokoju na suficie i belce stropowej, w ogrodzie na gałęzi drzewa lub na innych trwałych elementach. Z ich pomocą powieszenie fotela stanie się proste i przede wszystkim bezpieczne.

Montaż foteli hamakowych Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • System umożliwiający zawieszenie foteli wiszących do gałęzi drzewa. Dzięki Tree Rope fotele wiszące marki LA SIESTA można z łatwością zawieszać i odwieszać. SmartHooks pozwalają na dowolną regulację długości liny. Zestaw ten jest nie tylko super praktyczny, ale także odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Made in Germany

  59,00 zł
  Dostępny
 • System mocujący umożliwiający zawieszanie foteli wiszących na suficie lub belce. Dzięki CasaMount fotele hamakowe dają się z łatwością zawieszać i odwieszać. Specjalne haki można montować przy użyciu zwykłych narzędzi, dostępnych w prawie każdym gospodarstwie domowym. Element SmartHook pozwoli na płynną i łatwą regulację wysokości zawieszenia....

  89,00 zł
  Dostępny
 • System mocujący umożliwiający zawieszanie foteli wiszących na suficie lub drewnianej belce, lub na gałęzi drzewa bez użycia kołka rozporowego. Dzięki linie w kolorze naturalnym, zestaw ten będzie idealnie pasował do foteli w stonowanych i jasnych kolorach.

  69,00 zł
  Dostępny
 • Zestaw Power Hook do zawieszenia wiszącego fotela hamakowego, który pozwala na swobodne obracanie się fotela. Gwarantuje on, że sznurki się nie ocierają się i umożliwiają swobodne skręcanie w dowolnym kierunku. Jest to kulkowy hak sufitowy z łańcuchem przedłużającym o regulowanej wysokości. W komplecie wkręty i specjalne metalowe kołki.

  99,00 zł
  Wysyłka do 2 dni roboczych
 • Smartrope to łatwe rozwiązanie do zawieszenia hamaka lub wiszące fotela do na drzewie, belce lub słupku. Składa się z 3 metrowej, odpornej na warunki atmosferyczne liny, karabińczyka i metalowej płyty, dzięki której można dostosować długość zawieszenia. Potrzebne są dwa pakiety do hamaka i jeden pakiet do wiszącego fotela.

  59,00 zł
  Wysyłka do 2 dni roboczych
 • Czy sufit jest zbyt wysoki, czy ściany są zbyt oddalone od siebie? Żaden problem z Lianą! Łańcuch ten oferuje atrakcyjnie zaprojektowane rozwiązanie przy przedłużaniu zawieszenia hamaka i fotela wiszącego.

  33,00 zł
  Wysyłka do 2 dni roboczych
 • Uchwyt Swivel umożliwia obracanie krzesła hamakowego nie skręcając liny. Jednocześnie chroni zawieszenie przed zbyt dużymi naprężeniami. Posiada odporny na ścieranie dysk z nylonu z zawleczką i sznurkiem zabezpieczającym. Wyprodukowane przez Amazonas.

  55,00 zł
  Wysyłka do 2 dni roboczych
 • Sono to stalowa sprężyna, która sprawia, że ​​ruch wahadłowy jest jeszcze łagodniejszy. Idealne rozwiązanie jeśli chcesz podskoczyć do hamaka lub wiszącego fotela. Wyprodukowane przez markę Amazonas.

  46,00 zł
  Wysyłka do 2 dni roboczych
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów